Onze mensen


Medewerkers Van den Brink Montage



Wilco van den Brink

Directeur

wilco@vandenbrinkmontage.nl

 

Erik van Beek

Calculatie/verkoop Nederland

erik@vandenbrinkmontage.nl

 

Bas Boswerger

Verkoop Duitsland

basboswerger@vandenbrinkmontage.nl

 

Gerbrand van den Brink

Verkoop internationaal

gerbrand@vandenbrinkmontage.nl

 

Gerben van den Brink

Intern controller

gerben@vandenbrinkmontage.nl

 

Jordi Brom

Projectleider/ planner

jordi@vandenbrinkmontage.nl

 

Gerrit Elzerman

Projectleider

gerrit@vandenbrinkmontage.nl

 

Renée van den Berg

Calculator

renee@vandenbrinkmontage.nl

 

Dirkje ter Maaten

Hoofd administratie

dirkje@vandenbrinkmontage.nl

 

Daniëlle Groeneveld

Administratie

danielle@vandenbrinkmontage.nl

 


Medewerkers VDB Staalbouw


Martien van den Berg

Hoofd staalproductie

martien@vandenbrinkmontage.nl

 

Jaap van den Brink

Staal engineer

jaap@vandenbrinkmontage.nl

 

Dennie Kelderman

Staal engineer/ constructeur

dennie@vandenbrinkmontage.nl

 

Gert Nap

Staal engineer

gertnap@vandenbrinkmontage.nl

 

Twitter

Twitter has returned errors:

  • “Rate limit exceeded [error code: 88]”

More information on errors that have codes here.

Van den Brink Montage BV De Bonkelaar 7 3774 SB Kootwijkerbroek

Van den Brink Montage BV

+31 (0)342 44 44 40

VDB Staalbouw

+31 (0)342 44 48 00
Copyright Van den Brink Montage 2018