Onze mensen


Medewerkers BINCX B.V.


Wilco van den Brink
Directeur
085-006 75 04
wilco@bincx.nl

Erik van Beek
Calculatie/ verkoop Nederland
085-006 75 07
erik@bincx.nl

Marcel van Veenschoten
Calculatie Nederland
085-006 75 19
marcel@bincx.nl

Bas Boswerger
Verkoop Duitsland
+49 160 99177699
info@bincx.de

Gerbrand van den Brink
Verkoop internationaal
085-006 75 17
gerbrand@bincx.nl

Gerben van den Brink
Intern controller
085-006 75 02
gerben@bincx.nl

Jordi Brom
Projectleider
085-006 75 03
jordi@bincx.nl

Bert Droppert
Planner
085-006 75 08
planning@bincx.nl

Arnoud Zandsteeg
Uitvoerder
085-006 75 06
arnoud@bincx.nl

Renée van den Berg
Administratie
085-006 75 16
renee@bincx.nl

Gerjanne Drost
Administratie
0342-44 44 40
gerjanne@bincx.nl

Jan Langerak
Manager Finance & Control
085-006 75 05
jan@bincx.nl

Lisa Tanger
HR Medewerker
085-006 75 18
lisa@bincx.nl


Staalbouw afdeling


Martien van den Berg
Hoofd staalproductie
085-006 75 14
martien@bincx.nl

Jaap van den Brink
Staal engineer
085-006 75 13
jaap@bincx.nl

Dennie Kelderman
Staal engineer/ constructeur
085-006 75 11
dennie@bincx.nl

Gert Nap
Staal engineer
085-006 75 10
gertnap@bincx.nl

Dennis van de Kraats
Staal engineer
085-006 75 12
dennis@bincx.nl

Twitter

Twitter has returned errors:

  • “Rate limit exceeded [error code: 88]”

More information on errors that have codes here.

Van den Brink Montage B.V. De Bonkelaar 7 3774 SB Kootwijkerbroek

Van den Brink Montage BV

+31 (0)342 44 44 40

VDB Staalbouw

+31 (0)342 44 48 00
Copyright Van den Brink Montage 2019