Onze mensen


Medewerkers BINCX B.V.



Wilco van den Brink

Directeur

wilco@bincx.nl

 

Erik van Beek

Calculatie/verkoop Nederland

erik@bincx.nl

 

Bas Boswerger

Verkoop Duitsland

info@bincx.de

 

Gerbrand van den Brink

Verkoop internationaal

gerbrand@bincx.nl

 

Gerben van den Brink

Intern controller

gerben@bincx.nl

 

Jordi Brom

Projectleider

jordi@bincx.nl

 

Bert Droppert

Planner

planning@bincx.nl

 

Arnoud Zandsteeg

Uitvoerder

arnoud@bincx.nl

 

Renée van den Berg

Administratie

renee@bincx.nl

 

Gerjanne Drost

Administratie

gerjanne@bincx.nl

 

Jan Langerak

Manager Finance & Control

jan@bincx.nl

 

Lisa Tanger

HR Medewerker

lisa@bincx.nl

 


Staalbouw afdeling


Martien van den Berg

Hoofd staalproductie

martien@bincx.nl

 

Jaap van den Brink

Staal engineer

jaap@bincx.nl

 

Dennie Kelderman

Staal engineer/ constructeur

dennie@bincx.nl

 

Gert Nap

Staal engineer

gertnap@bincx.nl

 

Dennis van de Kraats

Staal engineer

dennis@bincx.nl

Twitter

Twitter has returned errors:

  • “Rate limit exceeded [error code: 88]”

More information on errors that have codes here.

Van den Brink Montage B.V. De Bonkelaar 7 3774 SB Kootwijkerbroek

Van den Brink Montage BV

+31 (0)342 44 44 40

VDB Staalbouw

+31 (0)342 44 48 00
Copyright Van den Brink Montage 2019